O nás

XENA Praha s.r.o.

Jsme obchodně-výrobní společností s tradicí od roku 1993. Na trhu v rámci ČR zaujímáme přední místo mezi dodavateli profesních oděvů, součástek a doplňků.

 

Mise

Naší misí je poskytovat státním i soukromým obchodním partnerům servis a dodávky v oblasti programově sjednocené výstroje.

Vize

Vizí společnosti je být dlouhodobým partnerem i první volbou pro profesní odívání a jeho správu. Chceme se podílet na inovacích výstroje pro Vaši bezpečnost a pohodlí.

 

Specializujeme se na výrobu a prodej textilu uniformního typu, který je doplněn i o pracovní a společenské oděvy. Naší silnou stránkou je dodávaná kvalita, široké sortimentové spektrum a rozsah velikostí. Pro Váš větší komfort Vám můžeme poskytnout i outsourcingové služby, jako jsou čištění, skladování, úpravy, meřenkovou výrobu, vedení skladové evidence a ekologickou likvidaci opotřebované výstroje.

 

Jsme odborníci s mnohaletou zkušeností v oblasti textilního průmyslu. Máme vlastní vývojové oddělení, díky kterému jsme schopni neustále zlepšovat vlastnosti výrobku. Naše logistická základna dostatečně pokrývá požadavky našich partnerů nejen v rámci ČR.

 

Budeme poctěni, pokud si nás zvolíte jako svého dodavatele či partnera.