Zakázková výroba

Značkové firmě záleží především na kvalitě. U výrobků firmy Xena se kvalita odráží především v materiálu, střihu, pevnosti, tvarové a barevné stálosti.
Výrobky firmy Xena jsou produkovány nejen ze 100% bavlny, ale nabízíme také modely ze směsového materiálu. Přidáním polyesteru k bavlně jsme docílili vyšší odolnosti a lepších udržovacích vlastností - především disponují minimální mačkavostí a téměř dvojnásobnou pevností oproti bavlně. Směsové materiály se musí volně sušit, nevyžadují žehlení a nesmí se mandlovat.
Všechny používané materiály jsou zaručeně stálobarevné. Firma Xena používá jen nejkvalitnější barviva, která zajišťují stabilitu v nejtěžších podmínkách. Právě tento způsob zušlechtění materiálu prodlužuje životnost našeho zboží obzvlášť v prostředí, kde jsou kladeny vysoké nároky na časté používání a údržbu.

Ušití oděvu na zakázku

Nabízíme Vám individuální péči.
Chtěli byste standardní model oděvu v jiné barvě?
Potřebujete zkrátit nebo prodloužit délku kalhot či rukávů?
Rádi splníme další Vaše nestandardní požadavky.
V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se, prosím, informujte na naší lince +420 277 005 401.

Vyšití loga na oděv

Chcete mít na oblečení logo Vašeho zařízení nebo firmy?
V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností se, prosím, informujte na  lince +420 277 005 401

Množstevní slevy

Pro Vaši úsporu jsme připravili možnost odebírat výrobky firmy Xena za velkoobchodní ceny. K těmto množstevním slevám je třeba uzavřít Rámcovou kupní smlouvu, při čemž Vaše úspora může být až do výše 20% oproti běžným maloobchodním cenám.
Pro další informace kontaktujte náše obchodní oddělení na čísle +420 277 005 401 nebo e-mailem na adrese obchod@xena.cz.